Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend ve znamení přeborů a babytenisu

17. 5. 2018

V Písku se o víkendu 12.-14.5. konal oblastní přebor mladšího žactva. V klučičím turnaji nemělo Milevsko žádného zástupce, avšak dívčí turnaj reprezentovaly hned dvě naše hráčky – Marie Valhodová a Melanie Havlíková. Ve dvouhře se holkám moc nedařilo, obě prohrály svůj úvodní zápas. Ve čtyřhře pak spojily síly a probojovaly se do dalšího kola. Špatný los jim však nadělil budoucí vítězky celého turnaje, se kterými prohrály 2:6; 1:6.

 

V Českých Budějovicích se ve stejný termín konal oblastní přebor dorostu. Podobně jako v kategorii mladších žáků jsme neměli žádného zástupce v dorosteneckém turnaji. V dívčí soutěži nás pak reprezentovala Adriana Maťhová, která po třísetovém boji bohužel nepostoupila do druhého kola. Ve čtyřhře získaly se Simonou Čurdovou z LTC ČB cenné body po výhře v prvním kole. I u dorostenek zabránil postupu do semifinále horší los, kdy Maťhová s Čurdovou prohrály s budoucími vítězkami celého turnaje.  

 

Další tenisovou událostí tohoto víkendu byl soutěžní zápas družstva babytenisu s Humpolcem. Pro některé naše babytenisty to byl úplně první zápas. Ačkoliv družstvo nevybojovalo žádný bod, rozhodně (podle slov trenéra Tomáše Hrycha) ostudu se svým tenisem neudělali. Výsledek 0:6 je ovlivněn i tím, že družstvo postrádalo silného hráče Martina Komárka, kterému zranění nedovolilo zúčastnit se sobotního utkání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář