Jdi na obsah Jdi na menu
 


TURNAJ STARŠÍHO ŽACTVA

19. 8. 2018

Minulý víkend 11. a 12. srpna se odehrál poslední ze série celostátní turnajů pořádaných na kurtech v Milevsku. Tentokrát dorazilo 8 starších žáků a 14 starších žákyň.

V chlapecké části turnaje jsme měli zastoupení v podobě Adama Špánka a Kamila Šoule. Adam měl bohužel špatný los a hned v prvním kole narazil na prvního nasazeného hráče, přes kterého neprošel do druhého kola. Kamilovo působení v turnaji mělo také krátký konec. Chlapci se poté pokusili spojili síly ve čtyřhře, ale bohužel je zastavila dvojice hochů Jareš - Hronovský, kteří nastoupili do turnaje pouze na čtyřhru.

V holčičí části turnaje nás reprezenovalo hned 7 děvčat. Nejdále došla druhá nasazená Tereza Mužíková, která se probojovala až do semifinále. Začínající závodní hráčky Petra Honzíková a Kateřina Bláhová si do prvních kol nalosovala zkušenější Elišku Vilímovou a Nelu Kahounovou, které prokázaly větší zkušenosti ze zápasů, a tak své klubové soupeřky hladce porazily. Dále náš klub zastupovaly Melanie Havlíková a Marie Valhodová, které se probojovaly do druhých kol.

Radostnější pohled nabízí pavouk čtyřhry děvčat - opanovaly jej Antonie Ratajová a milevská Tereza Mužíková.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář