Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tři výhry v soutěži družstev

26. 6. 2018

V sobotu 16.6. se na kurtech v Bažantnici utkalo divizní družstvo dospělých A s Planou nad Lužnicí. Ani domácí prostředí týmu neprospělo a utrpěli porážku 3:6. Téměř suverénní jednička dospělých Jiří Brabec získal bod celkem hladce 6:3 a 6:1; dalším skórujícím hráčem byl Tomáš Kolář. Poslední bod pro náš tým vybojovaly Denisa Hrychová s hostující Barborou Bednarzová Barbora v deblu.

Druhému týmu dospělých se pak v KP V dařilo o poznání lépe. Z Blatné přivezli těsné vítězství 5:4. Tři body vybojovala děvčata Tereza Křížová a Adriana Maťhová, další bod pak přidal Jonáš Pecháček. Poslední bod na konto Milevska přibyl až ve čtyřhře mužů - jednička a dvojka týmu Michal Otta a Václav Pouch urvali vítězství ve třech setech.

Doma se v sobotu utkalo i družstvo staršího žactva s Blatnou. Milevští borci vyprovodili Blatnou drtivou výhrou 8:1.

V neděli 17.6. odehrál dorost předposlední mistrák ve Strakonicích. Odtud si odvezli výhru 6:3 po vynikajících výkonech Jonáše Pecháčka a Dominika Broučka, kteří hladce smetli své soupeře jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře. Stejně tak úspěšné byly dorostenky Adriana Maťhová a Veronika Zemanová, které taktéž nadělovaly kanáry a získaly všechny body.

Do Strakonic také odcestovali mladší žáci. Bohužel si odvezli prohru 3:6. Melánie Havlíková získala pro tým dva body – nejprve ve dvouhře a poté i ve čtyřhře s Karolínou Kutálkovou. Posledním skórujícím hráčem našeho týmu byl Josef Zábranský. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář