Jdi na obsah Jdi na menu
 


První mistrákový víkend

30. 4. 2018

O víkendu 28. a 29. dubna proběhla první mistrovská utkání všech kategorií. První soutěžní utkání bývají nejtěžší; tenisté nejsou rozehratí na antukovém povrchu, tréninků venku se uskutečnilo jen pár a změna z haly na kurty je zkrátka těžká

 

MLADŠÍ ŽACTVO prohrálo 3:6 s TK ČESKÝM KRUMLOVEM. Víkend to byl úspěšný zejména pro KAMILA ŠOULEHO, který vydřel body jak z dvouhry, tak ze čtyřhry spolu s JAKUBEM POKORNÝM. Další bodující hráčkou týmu byla MALANIE HAVLÍKOVÁ.

STARŠÍ ŽACTVO se utkalo s družstvem TK OSTROVEC a přivezli vítězství 6:3. Jen tak dále, starší žáci!

Družstvo DOROSTU bohužel prohrálo na kurtech SK ČEMBY SPORT 2:7. Víkend patřil bratrům PECHÁČKOVÝM – starší JONÁŠ bodoval ve dvouhře, mladší MATĚJ pak s hostující posilou FRANTIŠKEM KUDĚJEM vybojovali cenný bod ve čtyřhře.

Oba týmy DOSPĚLÍCH prožili neúspěšný víkend. Divizní tým DOSPĚLÍCH A prohrál doma s těžkým soupeřem LTC ČESKÉ BUDĚJOVICE v poměru 1:8. Bod se podařilo získat kapitánovi týmu JIŘÍMU BRABCOVI. Z tohoto utkání si můžete prohlédnou fotoreportáž od pana Pavla Pubala na stránkách JČ Teď.

 

DOSPĚLÍ B pak prohráli s TK PRACHATICEMI 2:7. Opět bodoval JONÁŠ PECHÁČEK a i milevská opora ADRIANA MAŤHOVÁ.

 

Z prvních výsledků si určitě nebude dělat těžkou hlavu, ani předpovídat další průběh sezóny, ale o to víc budeme trénovat a makat! :)

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dospělí