Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední mistráky a 4. Škoda Open

25. 6. 2018

O chladném víkendu 23.6. a 24.6. se sehrály poslední zápasy družstev.

V sobotu si divizní tým dospělých A odvezl těsnou prohru 4:5 z Hluboké nad Vltavou. Čtyři body získali Jiří Brabec, hrající kapitán a jednička družstva. Dále Tomáš Kolář a jako poslední Libor Fric stejně jako Brabec vyhrál jak dvouhru, tak čtyřhru.

Lépe se dařilo na domácích kurtech druhému týmu dospělých. Nad Protivínem zvítězili 5:4 i přes zranění Václava Poucha, dvojky týmu. Protivínu na druhé straně chyběla hráčka, tudíž se v ženských zápasech odehrálo pouze utkání Adriany Maťhové, která soupeřku smetla výsledkem 6:0 a 6:1.

Neděle se nevydařila dorostu. Náš tým zaskočilo ambiciózní družstvo z Plané nad Vltavou, které odjíždělo z Bažantnice s výhrou 9:0.

Ani mladšímu žactvu neděle nesvědčila a z Pelhřimova si přivezli celkem jasnou prohru. Nutno dodat, že našemu družstvu chyběl hráč, což také přispělo k celkovému výsledku 1:8.

---------------------------------------------------------------------------

V sobotu 23.6. se odehrál na milevských kurtech v Bažantnici 4. turnaj rekreantů Škoda Open. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 9 hráčů. Vítězem hlavní soutěže se opět stal Petr Kolář, útěchu vyhrál Miroslav Štemberk.

Podrobné výsledky a průběžné pořadí hráčů je k nalezení v sekci Rekreační tenis

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář