Jdi na obsah Jdi na menu
 


O ŠTÍT ODDÍLU - turnaj dospělých

10. 8. 2018

O víkendu 4. a 5. srpna se odehrál na milevských kurtech již 71. ročník celostátního turnaje dospělých. Po několikáté v řadě se bohužel pro nedostatek přihlášených musela zrušit ženská část turnaje.

Z celkového počtu 17ti účastníků nastoupilo do turnaje hned osm hráčů reprezentujících TK ZVVZ Milevsko. Václav Pouch a Jan Němeček narazili v úvodních kolech na těžké soupeře a neprobojovali se dále. Úspěšnějším hráčem byl Michal Otta, kterého zastavil až v osmifinále domácí Tomáš Hrych. Ten postoupil do semifinále, kde se odehrálo zajímavé drama - derby dvou milevských hráčů z divizního týmu, které tentokrát opanoval Tomáš Kolář a stal se tak nejúspěšnějším hráčem tohoto turnaje. Jeho cesta turnajem byla o to těžší, že hned ve druhém kole narazil na nasazeného hráče číslo jedna - Anatolije Doroshkeviche, jehož působení v turnaji ukončil po setech 7:5 a 6:3. Kolář nakonec získal druhé místo po velké třísetové bitvě ve finále proti Ivanu Štoflovi 6:3, 2:6 a 3:6. Další milevské zastoupení tvořili mladí hráči sbírající zkušenosti v dospělých - Dominik Brouček a Adam Špánek. Bojovnost a pevné nervy prokázal další mladý účastník našeho oddílu - Jonáš Pecháček, který dokázal projít přes první kolo po náročné třísetové bitvě.

Do čtyřhry se přihlásilo pouze šest dvojic. Nejlépe se dařilo dvojici Hrych - Pecháček, kteří se probojovali až do finále.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář