Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvě výhry pro týmy z Milevska

20. 5. 2018

Divizní tým dospělých A podlehl favoritovi z Tábora výsledkem 2:7. Oba body vybojoval hostující Lukáš Jiroušek, ve čtyřhře pak tvořil tým s Jiřím Brabcem.

 

Daleko lépe se dařilo dospělým B, kteří hrají Krajský přebor V. sk. A. S Českým Krumlovem sehráli čtyři třísetová utkání a nakonec vybojovali vítězství hladce 7:2.

 

V sobotu přivítali starší žáci na milevských kurtech tým z Prachatic. Nejtěsnějším skórem 4:5 utkání bohužel prohráli. Tři body získala děvčata Melanie Havlíková a Marie Valhodová a další bod vybojovala taktéž posila z mladších žáků Marcel Trkovský.

 

Podobně jako staršímu žactvu se pak v neděli 20.5. (ne)dařilo dorostu na kurtech v Soběslavi. Tři body pro tým získala děvčata Veronika Zemanová a Adriana Maťhová a poslední získaný bod vybojoval Dominik Brouček. Družstvo dorostu tak těsně prohrálo 4:5.

 

V neděli 20.5. se na kurtech v Bažantnici konalo jediné mistrovské utkání – mladšího žactva proti družstvu z Hluboké nad Vltavou. Milevští mladší žáci se mohli radovat z těsné výhry 5:4. Oporou byla opět děvčata Melanie Havlíková a Marie Valhodová, která získala tři body. Skóre navýšil i Kamil Šoule, jednička týmu mladšího žactva. Poslední bod uhrál Jan Kudrna.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář